2417/​1241

Louis Vuitton

“St Jacques” taske af sort Epi læder med gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lomme og lysegråt ruskindsfor. H. 15 x B. 23–38 x D. 10 cm. 2002.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Nogle ridser på bund udvendigt. Mindre snavs på for indvendigt. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 24. april 2024

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.700 DKK

1.700 DKK
1.650 DKK
1.600 DKK
1.550 DKK
1.500 DKK