2417/1241
“St Jacques” taske af sort Epi læder med gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lomme og lysegråt ruskindsfor. H. 15 x B. 23–38 x D. 10 cm. 2002.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Nogle ridser på bund udvendigt. Mindre snavs på for indvendigt. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 24. april 2024
Vurdering
Hammerslag