872/1049
Barbara K. Shanklin (f. Lawrence, Kansas, U.S.A. 1947, d. København 1996)
“Solsort”, 1988. Sign., betitlet og dateret. Granit. H. 23.
Malerier og grafik, 7. juni 2017
Vurdering
Hammerslag