873/741
Vilhelm Bjerke-Petersen (f. Frederiksberg 1909, d. Halmstad, Sverige 1957)
Surrealistisk komposition. Sign. V.B.P 34. Tusch på papir. 42×50.
Proveniens: Billedkunstner Nils Erik Gjerdevik (1962–2016).
Malerier, grafik & fotografier, 27. september 2017
Vurdering
Hammerslag