2418/693
Ole Schjører-Hansen (f. Brønderslev 1940, København,1985-)
Uden titel. Sign. OSH, 01. Skulptur af sort- og rødmalet metal. H. 66.
Nogle ridser og mærker. Enkelte afskalninger.
Moderne kunst og design, 30. april 2024
Vurdering
Hammerslag