872/41
Christian Skredsvig (f. Modum 1854, d. Eggedal 1924)
Besøg på bordellet. Sign. Chr. Skredsvig 1920. Olie på lærred. 94×120
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier og tegninger, 30. maj 2017
Vurdering
Hammerslag