872/992
Ole Schwalbe (f. Brønshøj 1929, d. København 1990)
“Komposition II”, 1959. Sign., dateret og betitlet på bagsiden. Olie på lærred. 130×81.
Malerier og grafik, 7. juni 2017
Vurdering
Hammerslag