2420/875
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
Uden titel. Sign. Robert Jacobsen. Akvarel og tusch på papir. Lysmål 54×41.
Dette emne handles i fuldmoms
Undersøgt i ramme. Enkelte fugtpletter.
Vurdering
Hammerslag
1117963 | ||
835527 | ||
951180 |