2419/302
Hans Harder (f. København 1792, d. Sorø 1873)
Aftenlandskab med udsigt til Pedersborg kirke. Usigneret. Olie på metal. 31×41.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer. Retoucheringer.
Vurdering
Hammerslag
10 bud