1747/533
Ulrich Erben (f. Düsseldorf 1940)
“Ohne titel”, 1974. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 200×150. Uindrammet.
Proveniens: Galerie Art in Progress, München (label på bagsiden).
Moderne kunst og design, 21. november 2017
Vurdering
Hammerslag
16 bud