872/110
Lodewyck de Vadder, tilskrevet (f. Bruxelles 1605, d. sst. 1655)
Skovparti med hyrder i samtale. Usigneret. Olie på træ. 30×42.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier og tegninger, 30. maj 2017
Vurdering
Hammerslag