909/726
Jon Pylypchuk (f. Manitoba 1972, også kendt som Rudy Bust)
Uden titel. Sign. på bagsiden Rudy Bust 2002. Mixed media på træplade. 122×122. Uindrammet.
Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Malerier, skulpturer og grafik, 29. september 2022
Vurdering
Hammerslag