2419/163
Femarmet kandelaber af sølv, skævknækket rokokoform, stemplet 803S. Vægt 827 g. H. 28 cm.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
17 bud