2419/353
Trearmet lysestage, et par samt enkelt lysestage af sølv. A. Dragsted m.fl. 20. årh. Udfyldte. H. 9,5–15. (4)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Mindre buler, ridser og mærker. Trearmet stage graveret.
Vurdering
Hammerslag
887073 |