2419/​353

Trearmet lysestage, et par samt enkelt lysestage af sølv. A. Dragsted m.fl. 20. årh. Udfyldte. H. 9,5–15. (4)

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Mindre buler, ridser og mærker. Trearmet stage graveret.

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag

1.250 DKK

887073 1.250 DKK