2419/223
Et par barokform toarmede lysestager af sølv, udfyldte. Sverige, 20. årh. H. 27 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. maj 2024
Vurdering
Hammerslag