2418/899
P. O. Hansen (, Danish paitner, 19th century)
Uden titel, 1978. Sign. POH. Olie på lærred. 85×72.
Original stand.
Moderne kunst og design, 30. april 2024
Vurdering
Hammerslag
11 bud