872/219
Denise Delavigne, 19./20. årh.
'Fortune' figur af patineret bronze, stående kvinde på base af grøn marmor. Sign. Delavigne. 19./20. årh. H. 101.
Konditionsrapport ved forespørgsel. furniture@bruun-rasmussen.dk
Varia, møbler og tæpper, 31. maj 2017
Vurdering
Hammerslag