2421/571
Hans Henrik Lerfeldt (f. Århus 1946, d. København 1989)
Komposition. Sign. Lerfeldt 88, 454/730. Litografi i farver. Lysmål 46×39.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering
Hammerslag
36 bud
872262 (Autobud) | ||
1051235 | ||
872262 (Autobud) | ||
1051235 | ||
872262 (Autobud) | ||
1051235 | ||
872262 (Autobud) | ||
1051235 | ||
872262 (Autobud) | ||
1051235 | ||
872262 (Autobud) | ||
1016877 | ||
872262 (Autobud) | ||
1016877 | ||
872262 (Autobud) | ||
1016877 | ||
872262 (Autobud) | ||
1016877 | ||
872262 (Autobud) | ||
1051235 | ||
872262 (Autobud) | ||
1051235 | ||
872262 (Autobud) | ||
1051235 | ||
872262 (Autobud) | ||
1051235 | ||
872262 | ||
1051235 | ||
956489 | ||
1051235 | ||
956489 (Autobud) | ||
1051235 | ||
956489 (Autobud) | ||
1051235 | ||
956489 | ||
893970 |