2421/​571

Hans Henrik Lerfeldt (f. Århus 1946, d. København 1989)

Komposition. Sign. Lerfeldt 88, 454/730. Litografi i farver. Lysmål 46×39.

Undersøgt i ramme. Original stand.

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

3.800 DKK

36 bud

872262 (Autobud) 3.800 DKK
1051235 3.600 DKK
872262 (Autobud) 3.400 DKK
1051235 3.200 DKK
872262 (Autobud) 3.000 DKK
1051235 2.900 DKK
872262 (Autobud) 2.800 DKK
1051235 2.700 DKK
872262 (Autobud) 2.600 DKK
1051235 2.500 DKK
872262 (Autobud) 2.400 DKK
1016877 2.300 DKK
872262 (Autobud) 2.200 DKK
1016877 2.100 DKK
872262 (Autobud) 2.000 DKK
1016877 1.950 DKK
872262 (Autobud) 1.900 DKK
1016877 1.850 DKK
872262 (Autobud) 1.800 DKK
1051235 1.750 DKK
872262 (Autobud) 1.700 DKK
1051235 1.650 DKK
872262 (Autobud) 1.600 DKK
1051235 1.550 DKK
872262 (Autobud) 1.500 DKK
1051235 1.450 DKK
872262 1.400 DKK
1051235 1.350 DKK
956489 1.300 DKK
1051235 1.250 DKK
956489 (Autobud) 1.200 DKK
1051235 1.200 DKK
956489 (Autobud) 1.150 DKK
1051235 1.100 DKK
956489 1.050 DKK
893970 1.000 DKK