2418/796
Jan Christensen (f. Aalborg 1956)
Uden titel, 2023. Sign. monogram; Sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 140×100.
Moderne kunst og design, 30. april 2024
Vurdering
Hammerslag