2420/​824

Erik Heide (f. Øster Jølby, Mors 1934)

“Lille dyr”. Sign. Erik Heide og stemplet EH. Patineret bronze. H. 6.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

2.500 DKK

17 bud

210975 2.500 DKK
1156964 2.400 DKK
210975 2.300 DKK
901798 2.200 DKK
1156964 2.100 DKK
901798 2.000 DKK
210975 1.950 DKK
1157186 1.900 DKK
1156964 1.850 DKK
1157186 (Autobud) 1.800 DKK
1156964 1.800 DKK
1157186 1.750 DKK
1156964 1.700 DKK
916748 1.650 DKK
1091821 1.600 DKK
826128 1.550 DKK
1091821 1.500 DKK