2420/​1174

Koralhalskæde af 18 kt. guld prydet med to udskårne koraller i form af rose, to cabochonslebne koraller og to koral perler. Vægt ca. 3 g. B. 7–9 mm. L. 59 cm.

Fremstår med minimale alders- og brugsspor.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag