Ib Geertsen (f. København 1919, d. sst. 2009)
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
Tre kompositioner. Sign. MA 1988 og Rob. Jacobsen. Goache og akvarel på papir. Bladstørrelse 22×15, 24×17 og 24×17. (3)
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 7. maj 2024
22 bud