2420/780
Lise Blaabjerg (f. Munkdrup 1939, Danmark/Provence,1981-)
“Lys Over Callas”, 1989. Sign. LB. Olie på lærred. 97×130.
Original stand.
Vurdering
Hammerslag
15 bud
870310 | ||
935081 | ||
870310 | ||
935081 (Autobud) | ||
870310 | ||
935081 | ||
808895 | ||
804658 | ||
808895 (Autobud) | ||
804658 | ||
808895 (Autobud) | ||
804658 | ||
808895 (Autobud) | ||
804658 | ||
808895 |