872/1029
Kirsten Ortwed (f. Virum 1948)
Skulptur. Sign. monogram 87. Bronzestøbermærke Jirotka Cologne. Bronze. 16×22×11
Proveniens: Galleri Susanne Ottesen, København.
Malerier og grafik, 7. juni 2017
Vurdering
Hammerslag