COBRA 883
Malerier, skulpturer og grafik
2 emner
884/706
Pierre Wemaëre: "Appétit de feu". Sign. P. Wemaëre 70 samt sign. på bagsiden med titel og årstal. Olie på lærred. 80 x 100
Vurdering :
40.000 DKK Hammerslag:
38.000 DKK -
884/704
Pierre Wemaëre: "Décidé", 1988. Sign. P. Wemaëre samt sign. på bagsiden med titel og årstal. Olie på lærred. 72 x 60
Vurdering :
25.000–30.000 DKK Hammerslag:
24.000 DKK