Auktion 1831
Moderne kunst og design
3 emner
1839/985
Vurdering :
8.000 DKK Hammerslag:
6.500 DKK -
1839/733
Ubekendt snedkermester: Et sæt på otte "ladder back" stole af mahogni, sæder med patineret brunt skind. 1930'erne. (8)
Vurdering :
5.000 DKK Ikke solgt
1839/552
Gunleif Grube: "Rødt begær". Sign. Gunleif, 2001. Olie på lærred. 125 x 110.
Vurdering :
20.000 DKK Hammerslag:
17.000 DKK