2421/739
Jes Schrøder: "Vinter- februar", 2003. Sign. J.S. 03; sign. med titel og datering på bagsiden. 200 x 180.
Vurdering :
6.000 DKK Hammerslag:
4.800 DKK -
2421/689
Christian Achenbach: "Purple Haze". Sign. med titel og datering på bagsiden. Mixed media på lærred. 60x50.
Vurdering :
10.000–12.000 DKK Ikke solgt
2421/686
René Holm: Uden titel, 2007. Sign. på bagsiden. med datering. Olie på lærred. 50 x 40. Uindrammet.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Hammerslag:
4.400 DKK -
2421/688
Jon Pilkington: "Backed Wrong Horse", 2016. Sign. på bagsiden med titel og datering. Mixed media på lærred. 46 x 36.
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Hammerslag:
3.000 DKK -
2421/682
Beinta av Reyni: "Det er bare kridt", 2002. Sign. og datering på bagsiden. Olie på canvas. 145 x 130.
Vurdering :
10.000 DKK Hammerslag:
5.000 DKK -
2421/625
Jan S. Hansen: "Age of the Warlock", 2011. Sign. på bagsiden. Mixed media på træ. 88 x 58.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Ikke solgt
2421/580
Jes Brinch: Uden titel, Hoi An, 2005. Sign. og dateret på bagsiden. Akryl på lærred. 36 x 50.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Ikke solgt
2421/535
Tal R: Uden titel. Sign. monogram. Olie på offset tryk. 27 x 20.
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Hammerslag:
13.500 DKK -
2421/520
Mathias Malling Mortensen: "Window", 2020. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Olie på udskårne, overlejrende lærreder. 100 x 70.
Vurdering :
25.000 DKK Hammerslag:
27.000 DKK -
2421/517
Nicholas Koshkosh: Uden titel, 2021. Sign. på bagsiden. Olie og mixed media på lærred. 198 x 170. Uindrammet.
Vurdering :
40.000 DKK Ikke solgt