2419/312
Engelsk canterbury af mahogni, front med skuffe, beslag og hjul af messing. Regency form. 20. årh.s. begyndelse. H. 51. B. 51. D. 29.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Let falmet.
Vurdering
Hammerslag