2419/262
Samling årsskeer af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde, bestående af 2×1972–1888 samt æske med ske, gaffel og kniv anno 1980. Georg Jensen. Vægt 1542 g. (37)
Proveniens: Danske Bank.
Dette emne handles i fuldmoms
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
17 bud