2419/893
Dansk design
Højdejustérbar standerlampe med stel af messing, skærm af sortlakeret metal. H. 140.
Alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og buler. Skærm løs. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
11 bud