2419/789
Dansk design
Otte skrin af palisander og eg med sølvindlæg. Udført 1960'erne. H. 4–5. L. 13–21. B. 8–15. (8)
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
13 bud