2419/1261
“Malice” taske af lyst lakeret læder med sølvfarvede beslag, to hanke, et lynlås rum med to indvendige lomme og lyst stof for. H. 23 x B. 31 x D. 11 cm.
Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Tydelig slitage på lakeret læder, herunder mærker og ridser. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
Hammerslag