2422/675
Judith Fischer-Hansen (f. København 1952)
“Et Botticiellisk Rytterslag”, 1991. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 170×170.
Proveniens: Galerie Moderne, Silkeborg.
Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Vurdering
Hammerslag
874124 | ||
800618 | ||
137234 (Autobud) | ||
800618 | ||
137234 | ||
1116506 (Autobud) | ||
137234 | ||
1116506 |