2422/704
Leif Lage (f. Sorø 1933, d. København 2020)
Fire kompositioner. Alle sign. Lage, 63, 75, 83, 84, Akvarel på papir samt én radering. Bladstørrelse 24×16, 31×22, 22×15 og lysmål 20×14. (4)
Undersøgt i ramme. Original stand. Mindre håndteringsmærker.
Vurdering
Hammerslag
950555 |