2420/26
Etagere af palisander med tre hylder, dekoreret med intarsia og gallerikanter. 19. årh. H. 103. B. 54,5. D. 36.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Lettere løs i samlingerne.
Vurdering
Hammerslag