2419/146
Dansk empire kommode af mahogni, let buet front med fire skuffer. Cirka 1810. H. 81,5. B. 70,5. D. 45,5.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Vurdering
Hammerslag