2419/575
Justérbar standerlampe med stel af patineret messing, kegleformet skærm af grøntlakeret metal. Model THV-376. Udført 1960'erne for Poul Dinesen. H. 133.
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
3 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|