2422/904
Dyrlund
“Captains bar”. Bar af eg, monteret på hjul. Udklappelig top ilagt sort formica. Indvendig front med tre skuffer, hylder med afskærmning af messing samt udtræksbakker af rustfrit stål. Greb og beslag af messing. Udført hos Dyrlund. H. 90. B. 59. D. 45. Udslået: B. 180. D. 29,5.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Nøgle medfølger ikke.
Vurdering
Hammerslag
14 bud
896117 (Autobud) | ||
321704 | ||
896117 | ||
321704 | ||
1017480 (Autobud) | ||
321704 | ||
1017480 (Autobud) | ||
321704 | ||
1017480 (Autobud) | ||
321704 | ||
1017480 | ||
1109828 (Autobud) | ||
1017480 | ||
1109828 |