2420/95
Fransk Louis XVI kaminur af forgyldt bronze, Clio med globe, skive af hvid emalje. Sign. Atoin Coliau, rue de Mail. 18. årh.s slutning. H. 41. B. 33.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Pendul og Optræksnøgle medfølger.
Vurdering
Hammerslag
25 bud
862902 | ||
1081679 | ||
862902 | ||
1081679 | ||
862902 (Autobud) | ||
1081679 | ||
862902 | ||
938938 (Autobud) | ||
862902 | ||
938938 | ||
1081679 | ||
107745 | ||
1081679 (Autobud) | ||
107745 | ||
1081679 (Autobud) | ||
107745 | ||
1081679 (Autobud) | ||
829887 | ||
1081679 (Autobud) | ||
107745 | ||
1081679 | ||
107745 (Autobud) | ||
1081679 | ||
107745 | ||
1081679 |