2420/47
Fransk kaminur af forgyldt bronze og metal, plaketter af porcelæn dekoreret i farver og guld i Sevre maner, skive af hvid emalje. 19. årh.s slutning. H. 40. B. 57. D. 17.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Pendul og Optræksnøgle medfølger.
Vurdering
Hammerslag
13 bud
938938 (Autobud) | ||
37650 | ||
938938 (Autobud) | ||
37650 | ||
938938 (Autobud) | ||
37650 | ||
938938 (Autobud) | ||
899453 | ||
938938 (Autobud) | ||
899453 | ||
938938 (Autobud) | ||
899453 | ||
938938 |