2419/15
Et par franske Charles X stager af patineret og delvis forgyldt bronze, kannelerede stammer af konisk form på trepas fodstykker, 19. årh. H. 34 cm. (2)
Aldersrelaterede spor.
Vurdering
Hammerslag
21 bud