2419/790
Jens H. Quistgaard (f. København 1919, d. 2008)
Tre par lysestager af messing. Udført og stemplet hos Dansk Designs og Torben Ørskov. H. 11–23,5. (6)
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag