2419/1286
“Porte Document Voyage” mappe af gråt og sort Damier Graphite coated kanvas med sorte læderbesætninger, sølvfarvede beslag, to hanke, aftagelig og justerbar skulderstrop, et lynlås rum med tre indvendige lommer og sort stof for. Hængelås med nøgle medfølger. H. 30 x B. 35 x D. 6 cm. 2017.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og slitage på kanvas og læder. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
Hammerslag
15 bud