2420/562
Tiina Elina Nurminen (f. Helsinki 1967)
Uden titel fra serien “Outside”, 2015. Sign. med datering på bagsiden. Olie på plade. 50×56. Uindrammet.
Original stand.
Vurdering
Hammerslag
1033880 |