2420/535
Michael Buthe (f. Sonthofen 1944, d. Cologne 1994)
Uden titel. Sign. M. Buthe 1972. Mixed media på papir. 70×51.
Undersøgt i ramme. Overfladiske ridser. Opklæbet på plade med fugtpletter.
Vurdering
Hammerslag
1011769 |