2420/583
Erik Clausen (f. København 1942)
Komposition. Sign. Clausen 2019. Akvarel på papir. Bladstørrelse 68×49.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering
Hammerslag
27 bud
893364 | ||
818964 | ||
1109801 | ||
818964 | ||
1109801 | ||
818964 (Autobud) | ||
1109801 | ||
818964 (Autobud) | ||
1109801 | ||
818964 (Autobud) | ||
1109801 | ||
818964 (Autobud) | ||
1109801 | ||
818964 | ||
1109801 | ||
818964 (Autobud) | ||
1109801 | ||
818964 (Autobud) | ||
1109801 | ||
818964 (Autobud) | ||
1136288 | ||
818964 (Autobud) | ||
1136288 | ||
818964 (Autobud) | ||
1136288 | ||
818964 | ||
1136288 |