2420/568
Kristian von Hornsleth (f. Edinburgh, Skotland 1963)
Uden titel, 2004. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 70×70. Uindrammet.
Original stand.
Vurdering
Hammerslag
507203 | ||
989858 (Autobud) | ||
507203 | ||
989858 (Autobud) | ||
942567 | ||
989858 |