2419/59
Svensk vitrineskab af bemalet træ, buet top, overdel med glasdør med sprosser bag hvilken hylder, underdel med to døre. Barok form, 20. årh. H. 208. B. 102. D. 36.
Nøgle medfølger. Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. maj 2024
Vurdering
Hammerslag