2422/275
Ren Yiping
Et sæt på fire kinesiske paneler af porcelæn, dekoreret i farver med kvinder i havepartier og digte. Sign. Ren Yiping. I rammer af bejdset træ. 20. årh. Lysmål 75×21. Rammer 107×43. (4)
Rammer med skader og aldersslitage. Et panel med mindre brændingsrevne i øverste, venstre side.
Vurdering
Hammerslag
95 bud
973320 | ||
1157927 | ||
973320 | ||
1157927 | ||
973320 | ||
1157927 | ||
973320 | ||
1157927 (Autobud) | ||
973320 | ||
1157927 | ||
973320 | ||
1157927 (Autobud) | ||
973320 | ||
1157927 (Autobud) | ||
973320 | ||
1157927 (Autobud) | ||
973320 | ||
1157927 (Autobud) | ||
973320 | ||
1157927 (Autobud) | ||
973320 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1024936 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1024936 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1024936 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1024936 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1024936 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1024936 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1135064 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1142286 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1142286 | ||
1157927 (Autobud) | ||
1142286 | ||
1157927 | ||
1142286 |