2419/251
Henri Giraud (, 19. årh.)
Kriger med hellebard. Sign. Giraud. Bronze. Monteret på base af rødbroget marmor. H. 27/29,5 cm
Marmorbase fremstår med reparation.
Vurdering
Hammerslag