2422/181
Thailandsk tempelklokke af delvis forgyldt bronze, 18/19. årh. H. 13 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. maj 2024
Vurdering
Hammerslag